Partner: Interierdesign Krestová        |        Úvod        O nás        Aktuality        Kontakty         |        +420 777 560 669       kresta@kos-po.cz

PRODUKTY             KE STAŽENÍ             INFOSERVIS             REALIZACE

Úvod    O nás    Aktuality    Kontakty    |    +420 777 560 669   kresta@kos-po.cz

O NÁS

Firma začala s výrobou a montáží protipožárních dveří v roce 1996, ještě jako samostatná pobočka Krnovské obchodní společnosti, s r.o., na ul. Masná v Ostravě. V únoru 2003 se přetransformovala do samostatné společnosti KOS-PO Ostrava, s.r.o., se sídlem na stejné ulici v Ostravě.

Naším hlavním programem je výroba a montáž protipožárních plných a prosklených dveří a stěn, v provedení ze dřeva i oceli a to v typizovaných i atypických rozměrech. Veškeré dveře a stěny vyrábíme také i v nepožární úpravě, tak aby bylo možno zrealizovat celou zakázku ve stejném provedení.

Veškeré námi dodávané protipožární uzávěry jsou doloženy platnými atesty (Osvědčením o atestu požární odolnosti výrobků) a certifikáty (Prohlášením o shodě), dále prohlášením o provozuschopnosti, prohlášením o provedené montáži a certifikáty použitého kování, samozavíračů, panikového kování,…

V případě Vašeho zájmu, Vám rádi zpracujeme cenovou nabídku na dodávku a montáž požárních i nepožárních uzávěrů, v rámci celé ČR.

CO NABÍZÍME

ZAMĚŘENÍ
ZDARMA

RYCHLÁ
DOPRAVA

odborná
montáž

SPOLEHLIVÝ
SERVIS

Protipožární dveře jsou důležitou součástí každé budovy. Tvoří základ každého protipožárního systému a jejich role by se rozhodně neměla podceňovat. Z našich dlouholetých zkušeností dobře víme, kolika nehodám dokázaly naše požární dveře zabránit nebo alespoň omezit vzniklé škody.

Požární dveře stále zdokonalujeme a pravidelně sledujeme nejmodernější světové trendy. Vždy se snažíme, aby požární dveře sloužily ke svému účelu a zároveň byly vhodným designovým doplňkem do každého domu a budovy

Vyrábíme dřevěné i ocelové protipožární dveře, které bezchybně plní svoji funkci. V obou variantách nabízíme originální řešení v souladu s přáním našich zákazníků. Vybrat si můžete z mnoha variant a provedení.

Podívejte se na protipožární dveře a zvolte si variantu, která vám bude nejlépe vyhovovat.

VYBRANÉ REALIZACE

03 - 2024  /
Domov Na zámku , Kyjovice

Domov Na zámku Kyjovice, domov důchodců

12 - 2023  /
ČEZ - Dům energetiky Ostrava

ČEZ Dům energetiky Ostrava

11. 5. 2023

2. místo v kategorii Rekonstrukce staveb a objektů

POPTÁVKA

Vyplňte prosím vaše kontaktní údaje a specifikujte vaše požadavky. V nejbližší době se Vám ozveme s nabídkou.